Ranglijst van de Millennium Prijs 1996

Wedstrijdhistorie houdt ermee op. Lees hier wat je kan doen!

Als je resultaten mist of fouten ontwaart in de getoonde resultaten, neem dan alsjeblieft contact op met details over de vermiste of onjuiste gegevens.

RangInzender(s)TitelResultaat
1Dirk Bontes“Pssst!” winnaar
2Jan J.B. KuipersDe waan van Belakaantweede
3Mark J. RuyffelaertNocturnederde
4Frank van DongenDe Boolbek
5Martijn KregtingHypothetisch Gesproken
6Vincent van der LindenDit is uw leven
7Paul van LeeuwenkampPlasmadromen
8Alvin ReniersA’Shalar 3091 - Breekpunt
8Frank RogerDe duistere hoeken waar de nieuwe winden waaien
10Eluid GonzalezRegendruppels
11Eluid GonzalezRechtdoor
12Jay HillSpaanse Furie
13Gosse VisserPaul of de keukennette
14Charles KorverVriendschap voor het leven… en daarna!
14Martijn KregtingNoodroep
16Tom ScheelingsMisschien wordt ‘t morgen beter… maar ‘t wordt toch...
17Martijn RijsdijkDe suggestie, de ondergang
18Gosse VisserManna
19Henri AchtenZwaartekrachtput
20Milla v.d. HaveMintnopjes - the story: Baarn de Godenzoon
21Rick VermuntSam
21Rob TuinstraEen Max Mast avontuur ‘Toxic Taste’
23Marco KnauffLaatste rustplaats
24Jan P. MeijersHamSter!
25Corrie MeijaardDonderdagneigingen
26Jaap Gestman GeradtsPerfect voor elkaar
27Teun RijsdijkDe Heksenkring
28T.R. LangerakDe hemel op een schilderij
29Alvin ReniersObolers Droom
30Douwe HalbesmaAfschuwelijke Schoonheid
30Theo A. van der PutExperiment in eenzaamheid
32Peter OverduinLedig Erf (of de kunst van het fietsonderhoud)
33A. van der MeulenZomer is dansen
33Martijn BendersDe Toren van het zwijgen
35W.J. MarysonMalve van Gir
36Marcel OrieEva’s Verhaal
37A. van der MeulenPrinses van Alban
38Rob BoudesteinPepetuum Mobile
39Leo JansenZuiderzee-verhaal
40Ineke van StempvoortDe achtste dag
40Theo A. KlootwijkDe automatiek voor de mensheid
42Francois VerbeirenUit de wintertijd van het koninkrijk
43Wim MenheerDe verwijdering
44Cees uit den BoogaartMijn liefde voor Aranda
44Nico VoskampHervorming
46J. Stegeman-LoekemeijerZuster Magdalena
47Rick VermuntPavor Nocturnus
48Joost BeersmaWaar gehakt wordt...
48Paul KuyerSporen van intentie
48Sven StringerHet Geheim van Kraso!
51Erik J.D. van Vliet & R.A.C. van der WeteringPriesters en Ondoden
52David van der HamersDe Wereld der Znatsjenië
53Joost BeersmaDe Primeur
54Eric van HoofDe Limbus bewaarder
55Robin KerkhofHet gouden gewei
56Roland BergeysAls de hyena weg is, blaft de hond
57Harmen van der WalTwee Sterren
58Henri AchtenTransformatorhuisje
58Marguérite LansdorfDe vloek
59Arjen van MierloSpiegel
59Huub van DijkDe Gang
62Teun RijsdijkDe oproep
63Robert J. BlomDe Dood van een Zwarte Schim
64Cees uit den BoogaartDe Ommekleer
65Tom NoldusDe File
66Roland BergeysVoorlopers
67Berjan MangerinkExit Love
68Ernest WesterhoutDe verdwijning
69Leo JansenDoodsbrief
70R. RavenVirus
71Iris du ToitOngemerkt
72R. RavenDana
73August LeunisDe stad aan het meer
74Titia BenhemeHet marktplein
75Rutger LoversDe Vijf Elementen
76Willem EppinkDe detaillist
77Jaap Gestman GeradtsMission ‘Marleen’
78Nico VoskampDogs from Space
78Rob Fokkink“Roxy”
80Stals EwaldIk die ‘het daar beneden’ ben
81Douwe HalbesmaRecycling
82Iris du ToitFrustratie
83J. Stegeman-LoekemeijerDe spiegel
84Robin KerkhofDe wederopstanding
85Willem EppinkBizarre ontmoeting
86Thomas DresscherVogelvrij
87Mohamed BoukiourEen stem als geen ander
88Connie HarkemaDe stille kracht van het buitenleven
89David van der HamersCathérine, Of het verhaal van een volkerenmoord
90Jolanda TouwWater en vuur
90Michel van PeltBlauwe Olifanten
92Jan van der PolDe vlucht
93Peter L. OverduinReïncarnatie Recreatie
94R.C.A. KruizeOuder
95Truus van WoerdenGewogen... en te licht bevonden!
96Hans DevroeHet geestenproces van Posen
97Ursula HeimeshoffDe wandeling
98Jan van der PolDe berocalyps
98Roland van der KnaapLand der Fantasieën
100Hans DevroeBriefmens
101Stella van BergenDe laatste sessie
102Franqine GeerarsWat is waarheid?
103Jos KooimanDarfen en rookbommen
104Stella van BergenSterren
105Ernst OnrustBeestjes
106Ernst OnrustDe Wonderbeer
107Bonny BurchtDe boel
108Bob DekkerThekisme
109Truus van WoerdenHet ruimtewezen en ik
109Ursula HeimeshoffDe Johannisnacht
111Ann GoderieDe Ruil
112Karel J.A. ter VoordeEen ladder tot de hemel
113Tom NoldusDe Fluim
114(identiteit onbekend)De President
115(identiteit onbekend)Dokter Droom