Ranglijst van de Paul Harland Prijs 2003

Wedstrijdhistorie houdt ermee op. Lees hier wat je kan doen!

Als je resultaten mist of fouten ontwaart in de getoonde resultaten, neem dan alsjeblieft contact op met details over de vermiste of onjuiste gegevens.

RangInzender(s)TitelResultaat
1Jaap BoekesteinVrouwe van Excaliburwinnaar
2Martijn KregtingDe lange vluchttweede
3Jaap BoekesteinAchter de muur van duisternisderde
4Marco KnauffDe lantaarndrager
5Auke PolsTunnels
6Liesbeth BliekDe Tranenvanger
7Jürgen SnoerenMeester van licht en donker
8Erik RaevenHet offer
8Peter MotteDonkere materie
10Django MathijsenParadijs ondergraven
11Anne-Claire VerhamWit Licht
12Katrien RuttenHet steenkind
13Django MathijsenBandors monster
13Mark BartelsUitdijend heelal
15Alex de JongDe Tovenaarstoren
16Hildegard Van HoveJimmy
17Natalie KochHet oog van Tarugyl
18Mark BartelsDromelot
19Christien BoomsmaDe komst van de krau
19Mirjam GielenHet ritueel
21Marco KnauffCross road blues
22Natalie KochIn het zwart van haar ogen
23Yukiko PesikThialem
24Frank RogerOnheilige Graal
25Jan VisserDe Rat
26Frank van der MeijdenDe grond roert zich
27Wim StolkKulain de Voetvechter
28Wim StolkVerstummte Musik
29Bart VlasblomDe gnorrenhoedster
29Bianca MastenbroekWaar een wil is
31Ron PuynBijziend
32Marcel OzymantraPlompie
33Haico TaekemaDroom zacht
33Sjoerd Vosse WardDe macht van de Hersendokter
35Maike SaletZij dorstten niet naar water
36Stefan SendenNaar huis
37Marcel Robin RoeleveldDe blik van duizend ogen
38Coen de BruijnHet XaaraX Beeld
39Christien BoomsmaDe boomwaker
40A.C. van der HelmMonk
41Arthur M. BoumaZoek de zon op
42Leander A. de GoedeSterf!
43Ron PuynHarold Aldersma (1931-1997)
44Marcel Robin RoeleveldRhus Valinghor
45Cor OostingBeren, Leeuwen en Wolven
46Tim van ’t HulEven Afrekenen
47Bianca MastenbroekDe laatste les
47Michel LangstraatRa, ra...
49Stefan SendenObservatiepost Atlantis
50Frank van der MeijdenDe plant
51Theo J. BarkelGeluidssnelheid
52Noortje VluttersAtiya
53Alex de JongEen smakelijk hapje
54Jorge HersschensAncestrale Nacht
55Theo J. BarkelOrgie
56Onno PeerlingsDe essentie
57Edith van BurghBuggar
58Caspar van der PoelIn Het Donker
59Angela de BruynDe sleutel van Chaymark
60Olga PonjeePlaaggeest
61Rob MiesCafépraat
62Olga PonjeeVlekken
63Harmen GorisPajaro’s Dochters
64Anke de VrijVan duivels en engelen
65Kristiaan De WachterDe proefrit
66PA LodewijksEenrichtingsverkeer
67Edith van BurghDe Goede Zee
68PA LodewijksEen vrije dag
69Pieter SteensmaDe Klauwier
70Pieter SteensmaEen nieuwe start
71Gèry De Keyser Sport