Ranglijst van de Paul Harland Prijs 2005

Wedstrijdhistorie houdt ermee op. Lees hier wat je kan doen!

Als je resultaten mist of fouten ontwaart in de getoonde resultaten, neem dan alsjeblieft contact op met details over de vermiste of onjuiste gegevens.

RangInzender(s)TitelResultaat
1Auke PolsDe sino van Thordalur winnaar
2Esther ScherpenisseHet Prismaproject tweede
3Thomas Olde HeuveltDe bank en het sterrenlicht derde
4Sarah de WaardDe Hemelbestormer 
5M.H. BartelsLiefde 
6Liesbeth BliekToeval in Abarghu 
7Thomas Olde HeuveltTulpen en windmolens in het Land der Champignons 
8Yukiko PesikHet geheugen 
9Onno PeerlingsZeven Dagen 
10Martijn KregtingGeboorterecht 
11Anne-Claire VerhamHexagon 
12Martijn LindeboomVlucht naar de realiteit 
13Patrick BelpameHet zwarte licht in je ogen 
14Adinda VolkersAdelaarsschreeuw 
15Nicolet SteemersEen grondige diagnose 
16Jos LexmondLijnen, in Dulci Jubilo 
16Sam GerritsStuifmeel 
18Martijn KregtingBloedlijn 
19Roelien ReindersEen normale jongen 
20Nicolet SteemersKanaal 33 
21Harald TimmerKobb 
22Otto TissingSaranda’s Ogen 
23Anko van der WoudeDe Afrekening 
24Olaf NijssenDe Handen van een Meester 
25Carolijn JansenDe dood van de meester 
26Rianne LampersTuinstad 
27Ben BuitendijkEen kwestie van vertrouwen 
28Roelien ReindersDe Klusjesman
29Sam GerritsModaliteit
30Frank RogerSpoedbestelling 
31Andrea de RegtContact 
32Marcel Robin RoeleveldVoor de fans 
33Jos Lexmond & Paul van LeeuwenkampKinderlijk eenvoudig 
34Olaf NijssenZwijgen 
35Jeroen VerhoogHet eeuwige ruisen van het groen gras 
35T.O.H.K. KöningFelaqua, het zilveren medaillon 
37Peter WeijenbergDe Laatste Hoop 
38P. WalterDe honden van Srxktull 
39David StoksDe Dodengordel 
40Jelke TerpstraDromen zijn bedrog 
41John ToxopeusDe eed 
41Jolanda HazelhoffLange dagen, Korte nachten 
43Ben BuitendijkVragen 
44Marcel Robin RoeleveldDe betrekkelijkheid van één keer sterven 
45Erika ClaereboutKami 
46Mirjam SprengerBrengers van het Licht 
47Michel LangstraatDe dromer 
48Erwin Matijsen & Stefan Ruyter & Stein KwakmanMagiërs Gift 
49Dirk L. van KrimpenDe slurper 
50John RousseEen Handvol Duister 
51Dick B. van NisiusOperatie Placebo 
52Dirk L. van KrimpenEen kwestie van timing 
53Rokus van den DoolWanorde aan de lagune 
54Fred van der MeulenDe laatste zomer 
55Romeo SedneyDe illusie van het resistente organisme 
56Rokus van den DoolLokroep van de tunnels 
57Maitso MaesDe nacht zal wederkeren 
58Michiel GeurtseMijn Feeënkoning 
59Fransisca van WinkelLarune 
60C.M.T. SchreursHjalmar 
61Fred van der MeulenLanding 
62Lars ValkeGrafschenner 
63Mirjam S.A. BroekhuisRidder uit de toekomst