Ranglijst van de Paul Harland Prijs 2006

Wedstrijdhistorie houdt ermee op. Lees hier wat je kan doen!

Als je resultaten mist of fouten ontwaart in de getoonde resultaten, neem dan alsjeblieft contact op met details over de vermiste of onjuiste gegevens.

RangInzender(s)TitelResultaat
1Christien BoomsmaDe voet van de stamperwinnaar
2Fred RabouwDe dageraad van het vuurvolktweede
3Jan J.B. KuipersOoyradederde
4Claudia van ArkelSchepper van dood en leven
5Jenny HoogeboomNachtvogel en Zonnebloem
6Roos StokkelEen betoverende reis door de achterkamers van de ziel
7Adinda VolkersHet licht aan het eind van de tunnel
8Liesbeth BliekRaaf
8Marloes MatthijssenVogeltje Pik
10Jaap BoekesteinGod der dieven
11Erik J. de LangeAffectief bloeit de tussenruimte
12Mark LaurenceDe machine, de vrouw en de eerzucht
13Mark WynantsScheepsrecht is driemaal
14Bianca MastenbroekHet zevende gebod
15Martijn LindeboomAscentie
16Harald TimmerTovenaarstoren door het venster
17Gerard v.d. AkkerVerboden fossiel
18Martijn KregtingIk ben de laatste
19Mark BartelsHet laatste verraad
19Pat WalterDe teloorgang van John Brown
21Benny WoutersDe Aardegebondenheid van hemel en hel
21Guido EekhautDe dichter van de Integrale Spiritualiteit
23Erik J. de LangeMoeders zacht blauwe imprint
24Erik RaevenSleutels
25Gerard v.d. AkkerIngesneeuwd op een subtropisch eiland
26Mark LaurenceDochter van de slang
27Martijn KregtingLeegstand
28Jos LexmondWater onder de brug - een intermezzo
29Ben BuitendijkErfgenaam van de Eenhoorn
30Bavo DhoogeSpeelgoedpop
31Rik van WoerkumRood
32Thirza van DammeDe grootsheid van een god
32Wout JutPuntentelling
34Manon MinningSpiegels en dobbelaars
35Fred RabouwMijn besluit
36Leo van TielHet balanslied
37Ragna BoermaHet land achter de zee
38Jos LexmondGagoth Snotschuiver
39Frank van der MeijdenBloedgeld
40Michel LangstraatWraak
41Karlien van HoutteDe tuin
42Benny WoutersDe dag dat God zwart droeg
43Sharré BakkerVII
44Amber GrootjansDe Wederopstandeling
45Theo-Henk StrengDon Augustino’s begrafenis
46Rokus van den DoolDe Laatste Mythe
47Jeroen VerhoogHet fonkelend serpent uit de diepte der Maanbergen
48Marloes MatthijssenGener Zijde
49Rik van WoerkumDe Nieuwsgazet
50Helene CosynDe Gulden Hoorn
51Harald TimmerZeiljachten, vakantie en een huwelijkscadeau
52Rokus van den DoolTitan
53Theo-Henk StrengHuurmoordenaar
54Luda van de WerdWaar is Nora?
55Iris van SambeekSnijdende kou
56Ben BuitendijkDe Oproep
57Anna-Maria SchwarzeDe Doopsteen
58Gerrit BarbéDe engel des doods
59Herman KalterKruistocht naar macht