Ranglijst van de Fantastels 2016

Wedstrijdhistorie houdt ermee op. Lees hier wat je kan doen!

Als je resultaten mist of fouten ontwaart in de getoonde resultaten, neem dan alsjeblieft contact op met details over de vermiste of onjuiste gegevens.

RangInzender(s)TitelResultaat
1Renske GommerGeurenwinnaar
2Jack SchlimazlnikAlgorhythm'n'Blues
3JP KapteynLambrecht en de armahoorn
4Tom KruijsenGame over
5Wendy TorenvlietDonkere Wolken
6Ineke van StempvoortHaarkloverij
7Dick van der BijBlanke Lelie
8F.P.G. CamermanHet Derde Oor
9Iris VersluisTeken van leven
10Katrien ValckeDe Droomprinses
11Ineke van StempvoortRare vogels
12Martijn KregtingIk ben de laatste
13Iris VersluisOlifantentranen
14Marjolein KranenburgDe zorgloterij
15Rasjel van der HolstOllie en Freek
16Ilse HespPETJE
17Abram HertroysHalf-om-half
18Killian McNeilZero Days
19Adriaan van GardeTerug Naar Cumberley
20Inge KlaassenSchemering
21Isa den ToomImmuun
22Soren DanniDe spooklifter
23Esther VeldstraGewoon een magisch zwaard
24Hendrik VisserAchter de Golven
24Hendrik VisserEen Theatrale Misvatting
26Eowen ValkLeidingleed
27Bart de Wolf*Zwart zand en de geur van rotte eieren
28Kelly van der LaanUitgangen
29Debby WillemsZonde
29Mieke AP SonckDe Jury
31Martijn KregtingMijn schuld, mijn grote schuld
32Henriette PoelmanMeertens & Zn.
33Johan Klein HaneveldDe Klim
34Ninja Paap-LuijtenMistjagers
35Jordi DhaenensDe zoon van de zevende Heer van de Maan
35Mike JansenEudaimonia
37Tim LommerseDoor de uienkelder
38Katrijn VerhaegheHet onlogische dagboek van een tijdsreiziger
39Sanne van der VliesKinderen van het lot
40Peter KapteinStad van de asadharana
41Larissa Klein BenninkDe prijs van verbanning
42Anke Popping - van DeldenAan de lijn
43Marjolein KranenburgHet uur van de kraai
44Jack SchlimazlnikEen bug in het systeem
45Harm VriendBroederliefde
46Dick van der BijKehr ich einst zur Heimat wieder
46Johan Klein HaneveldDe Zwarte Schim
48Marcel RoeleveldZusterliefde
48Mieke AP SonckTharn
50Evelijn LingersOnzichtbare Grenzen
51Katrijn VerhaegheA.X.L 12
52Katrien ValckeDe laatste dans
52Marcel RoeleveldSymbiose achter het raam
54Friso de VriesDe Raaf van Wijderongen
55Adriaan van GardeDe Apocalyptische Dans
56Eowen ValkRode kringen
56Hendrik VisserFijn dat U er Was
56Peter PeekWelkom in mijn rechtbank
59Peter PeekDe wereld ondersteboven
60Katrien ValckeDe Muzen
61Stefanie MulderSneeuwklokjes
62Killian McNeilStank voor dank
63Esther MartijnGave lichtflitsen
64Debby WillemsDe melodie van het woud
65Larissa Klein BenninkDe sage van Ingvar de vos
66Angelina van KemenadeDe doos
67Johan Klein HaneveldDe Reddingsboot
68Jack SchlimazlnikLiefe Got, ...
69Aldina BronckersDe Sneeuwdraak
70Steven StandaertDoka
71Rasjel van der HolstOntredderd
72Dinie Boudestein & Marjo HeijkoopEen draak met koekjes
73Soren DanniNiemandsland
74Henriette PoelmanIets
75Suzanne SchalkwijkVergeten door de duisternis
76Angelina van KemenadeClaudien
77Dick van der Bij72
78Dinie Boudestein & Marjo HeijkoopHellefee
79Jacob JansenDe Eeuwige
80Jorrit StelmaMagenta Mist
81Maya van ZelderenDe Zoektocht
82Angelina van KemenadeNummer 29
83Debby WillemsSchimmen van andere tijden
84Esther MartijnPap
85Edy Van HoofDe Nachtloper
86Peter KapteinHet bloed aan haar handen
87Larissa Klein BenninkHet Hart
87Dinie Boudestein & Marjo HeijkoopRobotrace
89Daisy van der Wal - BeertaDe overdracht
89LikaiarDe prinses en de draak
91Mark DingemanseDe elfendans
92Stiny HuizingKermis
93Jerom van GemertDe zwarte deur
93Stiny HuizingBacker
95Soren DanniDe Oude Goden
96Jens De WitZar
97Kelly ZwiersDe Wilderlingen
98Jan RoosenLandjepik
99Michael WaalBloed Erode Schaling
9999Jan RoosenHet voorbehoud
9999Jan RoosenEindelijk in rustig vaarwater
9999Johan ZonnenbergDE DUISTERE KANT VAN HET RIJK
9999Stiny HuizingAlleen in de lucht

* Schrijvers die op eigen verzoek niet met hun werkelijke naam, maar met een pseudoniem in de site zijn opgenomen, zijn in de uitslagenlijsten gemarkeerd met een *.

In navolging van diverse wedstrijden waarvan op deze site de resultaten zichtbaar zijn, worden met rangnummer 9999 gediskwalificeerde verhalen aangeduid.